Robert Štrkolec

Odkazy

Ahoj oci,dlho som tu nebola,ale myslím na Teba,písala som aj maminke,že starká Melanka šla za vami,tak sa o ňu dobre postarajte,viem že teraz je jej duša v poriadku,bozkávam Ťa.
Ahoj oci,písala som maminke a aj Tebe chcem povedať že máš ďalšieho vnúčika.Volá sa Mário po maminke.Posielam Ti pusu mám vás rada.
Ahoj oci, tak ako maminku aj Teba pozdravujeme v tento krásny Štedrý deň,posielame Ti pusinky.Dávaj na nás pozor, lúbime Ťa.
Ahoj ocko ,dúfam že sa máte s maminkou dobre ,myslíme na vás a posielame Vám vela,vela bozkov,pozdravuj maminku,papa cmuk.
Ahoj ocko,dnes by maminka s nami oslávila svoje 56 narodeniny,no keďže to osud zariadil inak a Ty si šiel tiež za ňou na tú dlhú nekonečnú cestu,pobozkaj ju za nás a poriadne vystískaj,posielam Vám obom pusinky.
Ahoj ocko,písala som Maminke,určite ste spolu a o všetkom vieš,ale aj tak dnes je Štedrý deň a preto maj v novom živote v neznámom svete toľko šťastia,koľko radosti si rozdával,posielam pusu....
Ahoj starky dufam ze sa mas v nebicku dobre,lubim ta Monika.
Ahoj ocko Spomínam si na ten deň,keď nám odišla mamička do neba. Akoby to bolo včera a Ty si tomu nikdy neuveril. Nie len z choroby ale aj zo žiaľu za ňou,si nás opustil.Obaja nám strašne chýbate a veríme že ste našli svoj pokoj,ľúbime Vás,nezabudneme .

Pridať nový komentár

Pomoc