Filip Šiška

Tento nas ocko a manzel bol velka, charizmaticka osobnost. Bol to vazeny clovek. Z chudobnych pomerov sa huzevnatostou a inteligenciou vypracoval na uznavany pracovny post.
Miloval nas vsetkych - celu svoju rodinu. Pomahal a radil. Vzdy sme sa na neho mohli obratit a vzdy nas podporil. Nikdy nam nic nechybalo. Dobre sa o nas staral. A naucil nas ze vsetko sa da! Slova "neda sa" neboli v jeho slovniku. A mal pravdu. Drzime sa toho a ide to.
Oci, aj ked niekedy s problemami, ale nakoniec sa to podda a vyriesi. Vtedy si na Teba spomenieme.
Ocko! Mamicke velmi chybas, ale poznas ju! Je to velka bojovnicka a hoci uz bude mat 90 rokov, nepozna slova "neda sa". No ved vidis ako sa snazi ked sa na nu z neba pozeras.
Odkedy si odisiel pribudli Ti pravnucky Terezka a Sofinka. Tesis sa? Tvoj pravnucik s Tvojim menom Ti robi cest! Je dobry prvacik. Aj vnucka a vnuci su slusni, pracoviti ludia. Vsetci sa "sporadujeme" a s laskou na Teba myslime.

Odkazy

Ocko, mamička! Už ste tam v nebi spolu. A my tu na zemi žialime každý deň.
Ocko nezabúdame na Teba. Ani na Danuška. Je nám za Vami smutno. Ľúbime Vás
Ocko! Ako sa tam máš? Prisni sa nám niekedy! Radi by sme Ťa videli aspoň v sníčku. Veď vieš, že sme v duchu stále s Tebou. Najmä Tvoja dobrá manželka Julanka, s ktorou si prežil 64 rokov. Ale aj my - Tvoje dcéry Kika, Editka, Kaja a ich rodiny.

Pridať nový komentár

Pomoc