miško marčok

Odkazy

Chceli sme ti dnes zavolať a povedať, že ťa máme radi. Ale tvoje staré číslo už nieje aktívne. Skúsili sme operátora, povedal, že je mu ľúto ale to číslo pre nás nemá. Skúsili sme ísť k tebe domov, ale ty tam už viac nebývaš. Na pošte tvrdili, že tvoju adresu nemajú.... asi preto, že NEBO je príliš ďaleko. Máme ťa radi a veľmi nám chýbaš. Ostaneš navždy v našich srdciach. Milovaní odchádzajú, ale nikdy nebudú zabudnutí. Krásne Vianoce všetkým čo sú už v nebi ....
V týchto dňoch si na Teba spomíname, keď kladieme sviečky na tvoj hrob... vysvietený cintorín... a spomienky na Teba... my nikdy nezabudneme... oči máme plné sĺz a srdce boľavé, ale v tých naších srdciach si stále.........
Už je to rok,čo nie si medzi nami,odišiel si zostali sme sami.Srdce krváca rozum zostane stát,usta šepkaju:Vrát sa nám vrát.Slová nemožné,no predsa keby...Myvšetci veríme,že stretneme sa v nebi.Chceli sme vrátit čas a znovu počut tvoj hlas,osud už nezmeníme ostáva nám len vyrovnat sa s ním,rozmýšlame prečo to tak malo byt prečo teraz musíme bez Teba žit.Chýba nám Tvoja prítomnost pri každom nádychu,cítime tu bolest pri každom výdychu.Bolestou unavený tíško si zaspal zanechajuc všetko čo si mal rád a My len s tichou spomienkou ku hrobu chodíme a pri plameni sviečok na Teba myslíme.
žil si medzi nami15 rokov,neštastná choroba sa vplietla do tvojich krokov.život si mal v najkrajšom puku,ked Ti tichá smrt podala ruku.odišiel si spat a už Ta niet,no Tvoj hlas v našom dome vždy bude zniet.Tvoje srdiečko stále ostáva s nami a žehná nám cestičku po ktorej už ideme sami.nech Ti svetlo večné svieti a pokoj nebeský oporou je ti.
Milovali sme Ta,Ty si miloval nás,tu lásku v našich srdciach nezničí ani čas.Do večnosti odišiel si spat´,zaplakal každý kto Ta mal rád. čas plynie,smutok zostáva,tá strata v srdci boliet neprestáva.

Pridať nový komentár

Pomoc