Anna Čislikovská rod. Ferencová

Mala som Vas vsetkych rada a chcela som velmi zit, ale prisla chvila, ked som do vecnosti musela ist. Neplacte, nechajte ma tisko spat, co mi bolo sudene muselo sa stat.

Keby ste niekedy radu potrebovali, len s laskou si na mna spomente, budem zit s Vami aj nadalej a budem bdiet nad Vasim kazdym krokom.

Odchadzam za svetlom, kdesi v dialke splyniem s nim. Tym, ktorych milujem,
na cestu posvietim.

Nezomrela som, lebo viem, ze budem zit stale v srdciach tych, ktori ma milovali.

Odkazy

Anjelik môj chýbaš mi a s bolesťou v srdci spomínam, nezabúdam na Teba nikdy! Ľúbim Ťa !
Ten, kto žije v srdciach, nikdy nezomrie... Chýbaš nám každý deň, myslíme na Teba denne a stále si s nami, i keď Ťa nevidíme. Tvoju prítomnosť cítime srdciami...Odpočívaj v pokoji mamička naša.
Očiam si odišla, v srdciach si zostala ...chýbaš mi mamička...odpočívaj v pokoji a večné svetlo nech Ti svieti...
......chýbaš mi mamička.........posielam veľa boštekov do nebíčka.....ten, kto žije v srdciach, nikdy nezomrie....odpočívaj v pokoji anjelik môj...
Milá moja mamička, k dnešným 80 narodeninám Ti prajem večný odpočinok a krásne chvile,tam, odkiaľ už nie je návratu.Modlím sa za pokoj tvojej dušičky. Mami ľúbim Ťa,aj keď môj život bez Teba je veľmi ťažký, spinkaj sladko anjelik môj. . Tvoja dcéra Janka
So srdcom plným krásnych spomienok a veľkou láskou na Teba mamička moja stále spomínam, chýbaš mi každým dňom viac a viac… Dnes je rok a 11 mesiacov od chvíle, keď dotĺklo Tvoje srdiečko. Denne na Teba myslím. Odpočívaj v pokoji anjelik môj...
Ten, kto žije v srdciach, nikdy nezomrie... Chýbaš mi mamička, každý deň myslím na Teba ......posielam veľa božtekov do nebíčka.......Odpočívaj v pokoji mamička moja.
Milá mamička, dnes máš meniny a ja by som si tak strašne priala,aby som ich mohla prežit s Tebou. Prajem Ti večný odpočinok, svetlo večné nech Ti svieti, nech odpočívaš v pokoji a krásne chvile tam odkiaľ už niet návratu. Nám tu dole veľmi, veľmi chýbaš. Modlíme sa za pokoj Tvojej dušičky. Ľúbime Ťa a posielame veľa, veľa bozkov do nebíčka. Ľúbim Ťa anjelik moj zlatučký.
Dnes je deň mamiček a ja myslím na tú svoju, chcela by som byť s ňou, no mám veľkú smolu. Milá moja mamička, vždy mi padne slzička, keď myšlienky ma napadnú, že Ty si tam a ja tu. Chcela by som Ťa vidieť, pohladiť tú nežnú tvár, dať Ti božtek na líčko, to by bol krásny dar. Kúpila by som Ti kvety, tie po ktorých túžiš, aby si mala radosť, lebo Ty si to zaslúžiš. Ty si ma s láskou vychovala, zato Ti veľmi ďakujem, vždy si tu pre mňa bola, aj ja pre Teba vždy budem. Veľa lásky si mi dala, vždy si pri mne stala, boľačky mi pofúkala, slzičky mi utierala, vo všetkom mi pomáhala. Som veľmi rada, ako si ma vychovala. Mamička moja milá, chcem, aby si vedela, že aj keď si odišla do večnosti, vždy na Teba myslím a veľmi si Ťa vážim, Tvoju lásku budem vždy a navždy cítiť vo svojom srdci. Zo srdca som Ti napísala, pre Teba, pre najlepšiu mamičku, aká kedy na svete bola. Ďakujem za všetko!
......chýbaš mi mamička.........posielam veľa boštekov do nebíčka.....
Prišla chvíľa spomienky. Čas plynie a rana bolí, ani čas ju nezahojí. Jediné srdce na tomto svete sme mali,ktoré nás vždy dokázalo vrúcne milovať. A keby aj teraz všetci láskou vzbudiť sme ho chceli,neozve sa nám už nikdy viac. Odišlo totiž do večnosti, zmĺklo už pred rokom a nám zostal veľký smútok a slzy tečúce potokom. Za mamičkou, ktorá skromná bola vo svojom živote, ale veľká v láske a dobrote. Keď umrie mama, slniečko zájde, v srdci nám ostane smútok a chlad. V tom šírom svete sa sotva nájde, kto by ako mama vedel mať rád!“ So srdcom plným krásnych spomienok a veľkou láskou na Teba mamička moja stále spomínam, chýbaš mi každým dňom viac a viac…Tvoje deti aj vnúčatá Ti ďakujú za nesmiernu lásku, každý Tvoj úsmev a vrúcne pohladenie. Ďakujeme, že si s nami žila, v naších srdiečkach žiješ aj naďalej...odpočívaj v pokoji a večné svetlo nech Ti svieti……Tvoja dcéra Janka.
ilá moja mamička, k dnešným narodeninám Ti prajem večný odpočinok a krásne chvile,tam, odkiaľ už nie je návratu.Modlím sa za pokoj tvojej dušičky. Mami ľúbim Ťa,aj keď môj život bez Teba je veľmi ťažký, spinkaj sladko anjelik môj. Tvoja dcéra Janka.
Mamička moja zlatá jediná, dnes uplynulo osem mesiacom od chvíle keď Tvoje srdiečko prestalo biť a odišla si do večnosti, veľmi mi chýbaš, keby aspoň na malú chvíľku som mohla byť s Tebou, ľúbim Ťa, aj keď život bez Teba je veľmi ťažký, odpočívaj v pokoji, večné svetlo nech Ti svieti, spinkaj sladko anjelik môj, v našich srdiečkach žiješ ďalej. Tvoja dcéra Janka.
Prišla chvíľa spomienky. Čas plynie a rana bolí, ani čas ju nezahojí. Jediné srdce na tomto svete sme mali,ktoré nás vždy dokázalo vrúcne milovať. A keby aj teraz všetci láskou vzbudiť sme ho chceli,neozve sa nám už nikdy viac. Odišlo totiž do večnosti, zmĺklo už pred polrokom a nám zostal veľký smútok a slzy tečúce potokom. Za mamičkou, ktorá skromná bola vo svojom živote, ale veľká v láske a dobrote. Keď umrie mama, slniečko zájde, v srdci nám ostane smútok a chlad. V tom šírom svete sa sotva nájde, kto by ako mama vedel mať rád!“ So srdcom plným krásnych spomienok a veľkou láskou na Teba mamička moja stále spomínam, chýbaš mi každým dňom viac a viac…..odpočívaj v pokoji a večné svetlo nech Ti svieti……Tvoja dcéra Janka.
Dnes je 5 mesiacov od chvíle, keď dotĺklo Tvoje srdiečko. Stále tomu nemôžem uveriť a denne na Teba myslím. S láskou a úctou spomínam, mamička moja veľmi mi chýbaš, odpočívaj v pokoji, v mojom srdiečku žiješ ďalej. Ľúbim Ťa a posielam veľa, veľa boštekov do nebíčka. Tvoja dcéra Janka. Spinkaj sladko anjelik môj.
Pod oknom mi kvety rastú,slzami ich polievam a na Teba mamička moja vodne v noci spomínam. Dnes máš meniny a ja by som si tak strašne priala,aby som ich mohla prežit s Tebou. Prajem Ti večný odpočinok, svetlo večné nech Ti svieti, nech odpočívaš v pokoji a krásne chvile tam odkiaľ už niet návratu. Nám tu dole veľmi, veľmi chýbaš. Modlíme sa za pokoj Tvojej dušičky. Ľúbime Ťa a posielame veľa, veľa bozkov do nebíčka.
chýbaš mi babka...posielam boštek do neba...
Mamička moja zlatá jediná, presne pred tromi mesiacmi Tvoje srdiečko prestalo biť a odišla si do večnosti, veľmi mi chýbaš, keby aspoň na malú chvíľku som mohla byť s Tebou, znova Ťa objať, držať za ruku, chcela by som Ti toho ešte tak veľa, ale už nemôžem….. posielam Ti pesničku do neba…….ľúbim Ťa, aj keď život bez Teba je veľmi ťažký, odpočívaj v pokoji a večné svetlo nech Ti svieti, spinkaj sladko anjelik môj. Tvoja dcéra Janka.
Anjelikom dobrým chcela si byť, a aj si sa stala ním. Ako máme teraz žiť, pýtame sa celé noci, dní. Tvoja prítomnosť je iná a túžba po Tebe je taká silná... Môcť tak pohladiť Ťa po tvári, a hneď nám úsmev zažiari... Však slzou lesknú sa nám oči a ľútosť do srdca nás bodne, keď Tvojmu krížu stojíme zoči-voči. Anjela je Tvoje srdce hodné... Tak lietaj s nimi po nebi, Ty tam a my s Tebou v srdci na zemi. Babka naša zlatučká, Ďakujeme Ti za Tvoju lásku a za všetko čo si nám dala. Veľmi nám chýbaš, no ostaneš navždy žiť v našich spomienkach a v našich srdiečkach. Spi sladko anjelik náš. Tvoje vnučky Mirka a Simonka.
Očiam si odišla, v srdciach si zostala... Za Tvoju lásku, mamička naša zlatá, za všetky Tvoje veľké obete, nech je štedrá k Tebe ruka božia svätá, to je moje vrúcne prianie.
/Janka/ Spi ticho tichúčko, dosnívala si života sen a cestou bolesti odišla si tam, kde je mier a láska len. Zhasli oči plné lásky mojej drahej mamičky, nezhasnú však nikdy na ňu v srdci moje spomienky. Mamička moja veľmi mi chýbaš, odpočívaj v pokoji.
Dcéra Janka
Dotĺklo srdce drahej mamičky, odišlo na večnosť spať. Mamička zlatá,zostaneš s nami vo večných spomienkach. Kto Ťa poznal, ten pozná našu bolesť, ten vie čo sme v Tebe stratili. V našom srdci žiješ večne ďalej - spi sladko, veď sa opäť stretneme.
Ten deň bol plný sĺz a bôľu, odišla si v tichosti, bez slov rozlúčky. Oči plačú, srdce bolí, veď sme Ťa všetci milovali. Ťažko je uveriť, že srdce nebije, ťažko je pochopiť, že Ty už nežiješ. Tvoja dcéra Janka. Mamička moja veľmi mi chýbaš. Spinkaj sladko, odpočívaj v pokoji.
Ten, kto žije v srdciach, nikdy nezomrie... Chýbaš nám každý deň, myslíme na Teba denne a stále si s nami, i keď Ťa nevidíme. Tvoju prítomnosť cítime srdciami...Odpočívaj v pokoji mamička naša.
Ten, kto žije v srdciach, nikdy nezomrie... Chýbaš nám každý deň, myslíme na Teba denne a stále si s nami, i keď Ťa nevidíme. Tvoju prítomnosť cítime srdciami...Odpočívaj v pokoji mamička naša.

Pridať nový komentár

Pomoc