Gregor Gegečko Mede

Kym zavriem oci
chcem ti dat este
toho dost vela.
Mam taky pocit
ze mozno aj viacej
nez by si chcela.
Kym zavriem oci
chcem stale dychat
vzduch s tvojou vonou
v mesacnej noci
dotykat sa ta
v korunach stromov.
Ja nelutujem ani jedinu chvilu s tebou, ani chvilu s tebou.
A ak lutujem, tak len tie chvile, ked som s tebou nebol, ked som s tebou nebol LASKA.
Kym zavriem oci
chcem ti vzdy doniest
tu najlepsiu spravu.
Mas v svojej moci
cely moj zivot
srdce i hlavu.
Kym zavriem oci
chcem s tebou zazit vsetko, co treba.
Ved nie je zlocin si na svet zobrat
aj kusok neba..

Odkazy

Ahoj. Pošli prosím Tvoju mailovu adresu. PS. Neviem sa s Vami (Tebou) spojiť.
Ahoj. Už dávno som sa s Vami chcel skontaktovať, ale som to nedokázal. Rád by som navštívil Gregorov hrob, ale neviem miesto. Posielam kontakt: viktor.dubravicky@gmail.com Prosím o odpoveď. Vopred ďakujem.
Ahoj Láska, už je to Dva Roky čo si mi odišiel z minúty na minútu a ja dodnes tomu nechápem ako sa to všetko stalo a hlavne prečo!!! Stále som nepochopila Tvoj odchod, aký význam to malo mať!! Počúvam okolo vety: časom prejde bolesť, smútok..dobrí ľudia odchádzajú skôr..však máš pre koho žiť..atď!!! Ale bolesť je väčšia, lebo sa mi vzďaľuješ..ale ostávaš vo mne, v mojej mysli, v spomienkach, ktoré sú neskutočne silné..bol si stredobod môjho vesmíru a nedá sa to zmeniť a čas nezahojí tú veľkú jayvu... DvaRroky prešli a mne sa zdá ako by to bolo len včera, pred týždňom, pred mesiacom, ale tak dlho? Sama sa čudujem ako môžem existovať bez Teba?! Neviem kde beriem silu žiť bez Teba?! Neviem si odpovedať na veľmi veľa otázok..!! Jediné viem, resp. cítim že Tvoja sila osobnosti, Tvoja sila lásky stále žije vo mne a že si stále pri mne, či smútim, či sa smejem, či myslím na Teba, alebo aj nie!!! Ďakujem za všetko čo si mi dal a škoda že sme to nemohli potiahnuť spolu dlhšie..každý deň sme boli radi keď sme spolu vstávali, keď sme si robili prekvapenia, ktoré sme neočakávali, keď sme chodili na ryby, keď sme jeden druhému varili a prekonávali sa kto uvarí lepšie, keď sme sa smiali, doberali si jeden druhého, keď sme si písali sms-ky, keď sme mysleli telepaticky jeden na druhého, proste sme boli jedno telo-jedna duša!! A teraz som neskutočne sama bez TEBA! Ľúbim Ťa Láska!!
Chodim stale na ryby na Moravu aby som bola blizsie k tebe,aby sommohla spominala ako nam bolo dobre, kde si sa najlepsie citil..a ja samozrejme s tebou..bolo to vsetko nadherne..to sa ani opisat neda..vsade ta vidim..vsade ta citim..je to strasne silneee.. a neuveritelneee..ta skutocnost tak boliiii..
Laska, pomaly to bude 11 mesiacov, co som stale bez teba..stale nemozem tomu uverit..stale si kladiem otazky preco sa to stalo.. kto je tomu na vine..ci som spravila pre to vsetko aby sa to nestalo.. Neviem si odpovedat na mnohe otazky, lebo tu nie si..nie si pri mne..bez teba som stratena..kus zo mna odislo.. nenachadzam zmysel zivota..laska..kde si..boli to stale..ukrutne..nikdy som sa necitila tak sama..tak zbytocna..tak nanic..neviem co robit..neviem nic..
Láska, stále myslím na teba..a keď počujem pesničku "Neľutujem.." je mi úplne do plaču, čo všetko sme ešte chceli..To ako keby si zložil ty a spieval mi ju a vyjadril všetko čo si chcel..
Láska, dnes som objavila túto stránku..Deň čo deň, noc čo noc na teba myslím a stále mi to nejde do hlavy ako si mohol odo mňa odísť a neviem ako mám bez teba ďalej žiť..nedá sa..nemôžem tomu uveriť..pochopiť ako sa to mohlo stať..aj tak ťa naďalej ľúbim a to čo sme spolu prežili mám stále pred sebou..sú to nezabudnuteľné chvíle..škoda že už nebudú nové..dal si mi toho veľmi veľa..zmenil si mňa a celý môj život..a naďalej budem žiť ako by si bol pri mne..verím že si pri mne..pa..cmuk..

Pridať nový komentár

Pomoc