Inga Luptáková

Moj zivot bol krasny, i ked kratky. Mozno som mala vsetko: super karieru, milovaneho priatela, fantastickych rodicov. Kariera a peniaze pre mna vela neznamenali. Chcela som "maleho cloviecika". Avsak polozka "zdravie" sa nenachadzala v mojom portfoliu. I napriek tomu som sa vedela smiat, byt stastna a uzivat si zivot cestovanim, turistikou. Hory bola moja laska, kedze slniecko pri mori bolo mi nepriatelom pre moju chorobu. Po dlhom case sa ohlasil "maly cloviecik". Niekto by povedal, ze uz som mala vsetko. Mozno to aj chvilu aj tak vyzeralo. Lieky a tehotenstvo sa vylucovalo, tak som ho musela zvladnut bez nich. Trpela som neskutocne, ale nedala som najavo nic znat. Vsetko som robila pre "maleho cloviecika". Ked sa Kubko narodil, bola som nesmierne stastna, ale nebolo mi dopriate ho vidiet aspon raz. Vlastne raz ano, ked bol este v inkubatore. Potom uz len cez fotky. Tehotenstvo si vyziadalo svoju dan. Kubko nikdy nespozna svoju mamu. Dala som svoj zivot za zivot iny. Nelutujem. Budem zit nadalej v mojom synovi.

Odkazy

Už tu nie si - veľmi dlhý čas. Myslím na teba stále. Viem, že si tu, i keď ťa nevidím. Ostali mi len spomienky...
Ľúbim ťa.. a Kubko už nie je viac sám. Chýbaš nám. Tvoja obeta bola skutočne zbytočná. Ty to vieš.. dívaš sa z neba. Keby sa dal vrátiť čas...
Ahoj, sestricka.. dnes je tomu presne rok, co som ta videla - bohuzial, uz nie zivu, vzala si si so sebou aj zltu ruzu.. Kubko robi pokroky a verim, ze sa z neba na neho divas.. je tu smutno bez teba.
Takto pred rokom sme si este sms-kovali. Tesila si sa na Velku noc, ze ta pustia z nemocnice.. aspon chvilku si bola stastna. Netusila si, ze mas pred sebou 2 dni.. vrat sa!!!!!
Velmi pekné
Inguška,odišla si DOMOV.Hľadíš na Zem a vidíš synčeka.Je Tvojimi očami a radosťou pre Tvojich najmilovanejších.Je dobré,že je tu.Je správne,že tu zostal.Z pohľadu srdca je nespravodlivé a ukrutne bolestné,že Ty tu na Zemi nie si s ním.Nádherná dušička.
Chýbaš mi.. neskutočne mi chýbaš

Pridať nový komentár

Pomoc