Ocko

Odkazy

Ocinko môj najdrahší, chýbaš nám veľmi. Ja verím, že sa na nás pozeráš a dávaš na nás pozor. Milujeme ťa ♥️♥️♥️
Ocinko, bola som s mamičkou dnes nakúpiť farby a zajtra chcem začať pomaly maľovať celý dom. Zuzka išla s Mirkou na Oravu, príde o týždeň v nedeľu a v Pondelok nastupuje do novej práce . Volala som dnes babke, myslí na teba ona tiež každý deň. Chýbaš nám veľmi, nedá sa to slovami ani opísať. Ja verím že sa na nás pozeráš a dávaš na nás pozor a občas sa aj zasmeješ ako tu chaosime ako napríklad pred týždňom keď som kúpila nové dvere na kúpeľňu a montovala som na ne kovania. Ty si nenahraditeľný, mal si všetko vždy po ruke a presne si vedel kde a čo treba použiť. Aj ohľadne auta ❤️. Klienta mám automechanika, šuchali brzdy už keď sme chodili na transfuzky tak dnes mi vymenil doštičky a prskolet je zase ako nový. Ľúbim ťa a vždy budem. Posielam ti tisíce bozkov do nebíčka a napíšem ti zase.
ocinko, ja viem že sa to nedá ale chcela by som aby si sa vrátil. Je to tu veľmi ťažké bez takého úžasného človeka, ako si ty......chýbaš nám. Dávaj prosím ťa na nás z hora pozor...
Ocinko náš milovaný, najdrahší. Chýbaš nám veľmi milujeme ťa stále a aj budeme. Verím, že ti je už dobre a nebolí ťa nič. Si a budeš stále s nami. Lúbím ťa neskutočne, myslím na teba vo dne aj v noci. Ja viem že sa nevrátiš ale priala by som si keby sa to dalo, aby si sa vtátil. chýba nám tvoja prítomnosť a tvoj optimistický názor na život. Ja verím, že pozdrav od nás dostaneš a pocitíš našu stálu lásku k tebe. Bozkávam ťa a zase ti napíšem :). Lúbim ťa ocko môj drahý.
Ocko môj, chýbaš nám veľmi. Nedá sa slovami vyjadriť, ako veľmi si prajem aby si bol s nami. Chýbajú nám tvoje múdre rady, tvoj optimizmus. Neviem ako upraviť stromy v záhrade, ako ostrihať vinič. Nechcela by som, aby si to robil ty ale aby si nám poradil. Ľúbim ťa a posielam ti tisíce bozkov do nebíčka.
Ocinko môj milovaný, neskutočne nám chýbaš, tvoja spoločnosť, tvoj optimizmus a humor. Ľúbime ťa veľmi, stále na teba myslíme a spomíname ťa aký si bol úžasný človek, ocko, dedko a manžel. Ľúbime ťa a navždy budeme.

Pridať nový komentár

Pomoc