Robko Kušnír

Miloval si zivot a ludi. Tvoju put na zemi ukoncila tragicka dopravna nehoda.

Odkazy

Prajeme do nebicka pokojne a pozehnane...velmi nam tu Robko chybas,vcera pri stedrej veceri si mal miesto pri stole ,tak ako aj minuly rok a budes mat aj buduci,aj kazdy dalsi,lubime ta,si stale s nami,vzdy v nasich srdieckach.Mamka a Jarko.
Dnes uplynul práve 1 rok, odkedy si odišiel Robko náš milovaný. Náhle bez slova, bez rozlúčky. Smútok a žiaľ je pre nás stále neprekonateľný. Neustále si kladieme otázku PREČO??? Prečo sa to stalo??? Kde boli anjeli strážni??? Všetko otázky sú márne, odpovede nepoznáme. Aj keď si tu bol iba chvíľu, život s Tebou bol nádherný. Všetko sa rozplynulo, ale ten kto Ťa poznal, vie aká je naša veľká bolesť a vie, čo sme stratili. V našich srdiečkach a mysliach budeš žiť naveky. Veríme, že v nebíčku Ťa už nič netrápi, nebolí a si nádherný anjelik. S láskou na Teba spomíname mamka a Jarko.
11 mesiacov a ty tu už nie si, deň za dňom ide, ale ty si neustále v našich mysliach, v našich srdciach. Neprejde deň, aby sme na teba nemysleli, veľmi nám chýbaš, ani si nevieš predstaviť ako. Opatruj sa v nebíčku a počkaj tam na nás, maminka a brat Jarko.
Tisíc krát sa pýtam "prečo?" a tisíc krát nepoznám odpoveď. Je neskutočne ťažké vyrovnať sa s Tvojou stratou Robko, veľmi mi chýbaš a chvíľa, kedy Ťa už nemôžem objať je taká ťažká. Myslím na Teba neustále a nikdy neprestanem, maminka.
Sú to 3 mesiace odkedy si nás náhle opustil, bez rozlúčky, bez slov.Naša myseľ je stále s Tebou a nosíme si Ťa v srdiečkach, neskutočne nám chýbaš.Tvoja strata je pre nás veľmi bolestivá a neutíchajúca. Boštek a objatie Ti do nebíčka posiela mamka a Jarko
...Davaj na Dedka pozor prosím dedko bude dávať pozor na Teba.CHýbate mi tak veľmi,niet na to slov.Len jedno mi trochu zmierňuje bôľ,viem,že niesi sám a dedko tiež.Miloval som Vás milujem a navždy budem,ste so mnou ja s Vami,navždy.Váš otec a syn jaroslav
Milovaný Robko môj a náš,tak velmi mi chýbaš každý deň na Teba myslím si všade so mnou a viem,že už nás budete strážiť dvaja s dedkom Kušnírom,je tam s Tebou láska moja,nedokázal tu žiť bez Teba tak veľmi si mu chýbal až odišiel za Tebou Robko...
Dnes uplynulo 75 dní odkedy si odišiel do nebíčka, ale v našich srdiečkach ostaneš navždy. Už máš aj spoločnosť, dedka, ktorý nás opustil tak isto náhle. Opatrujte sa v nebíčku, stále na vás budeme myslieť. maminka
Robko môj milovaný, stále na Teba myslím, veľmi mi chýbaš, hrdlo mám od žiaľu stiahnuté a líca mám stále zmáčané slzami. Opatruj sa v nebíčku, s tou najväčšou láskou Ťa objíma maminka.
Aj v tejto sobote mi chybas syncek moj milovany a viem,ze uz navzdy budes,no viem aj to,ze navzdy budes so mnou a nikdy na Teba nezabudnem a nedam zabudnut.Milujem Ta Robko moj.Tvoj navzdy s laskou oco.
Neprejde deň, hodina, minúta, se***, vždy na Teba Robko myslím, bolesť v mojom srdci a vnútri je nepredstaviteľná, drží ma iba viera, že si v nebíčku bez bolesti, ale za to v blaženej večnosti pri našom Pánovi. S láskou mamina.
Aj dnes slzy zmacali moju tvar,lebo mi chybas syncek moj.Zial neprestava a bolest v srdci ostava.Si so mnou stale a vsade Robko a navzdy budes.Milujem Ta Robko sTvojou tvarou v mysli vstavam aj zaspavam po pomodleni.Tvoj navzdy oco.
Uz tu niesi Robko moj a nas,no so mnou si stale,kazdu chvilu.Chybas mi.Si daleko no tak blizko najblizsie v mojom srdci si.Nebude den hodina minuta bez Teba,nikdy.Miloval som Ta milujem a navzdy budem.Tvoj navzdy len s laskou oco.
Ostalo po tebe prazdne miesto. Uz nikdy nejazdim sam stale si so mnou.
Aj keď nie si medzi nami, si stále v našich srdiečkach. Nikdy na Teba neprestaneme myslieť, milujeme Ťa, maminka a bráško.
ZNOVA VEČER PO DNI A JA SMUTIM ZA TEBOU ROBKO MÔJ MILOVANY A ŽIAĽ I BOLEST NEPRESTAVA ANI TETAZ.MOŽNO MA POZDRAVÍŠ V MOJOM SNE A ZNOVA NA CHVIĽU BUDEME SPOLU AKO KEDYSI A RAZ ISTO NAVŽDY.BUĎ SO MNOU JA SOM STÁLE S TEBOU ROBKO MÔJ A NÁŠ MILOVANY.TVOJ OCO.

Pridať nový komentár

Pomoc