Marian Ducar

Odkazy

Veľmi mi chýbaš majko.
Smutno bez teba Majulko, Miska je uz unas, tu kde ste mali byt vsetci, vraj som ich vyhnala, ale ty vies, ze to nie je pravda, ale nevadi tato bolest uz nie je nic oproti tomu, ze ty si nam odisiel, viem, ty sa mas dobre, len Ty nam chybas posielam boztek
Majko, posielam Ti boztek do nebicka, v duchu Ta objim, lubim Ta mamka.
Vsetko najlepsie k meninam bracek. Velmi mi chybas. :( R.I.P.
Majko náš, strašne chýbaš, aspoň touto cestou Ti chcem do nebíčka popriať všetko najlepšie k dnešným meninkám a zároveň aj k nedeľňajším narodeninám.... R.I.P.
Stále nám veľmi chýbaš a stále tomu nechcem veriť, že už medzi nami nie si, ale dúfam, v to, že tam z nebíčka sa na nás krásne usmievaš.
Ďakujem Ti za každý jeden sen ktorým sa mi už 2. rok stále pripomínaš. Všetko by bolo inak keby si tu bol. Chýbaš nám každý deň.
Ahoj Majko, blizia sa Tvoje narodeniny a mne je tazko na dusi, ze uz druhy rok ich neoslavime spolu tu na zemi s Tebou. Verim, ze tam si ich oslavis spolu so vsekymi svatymi. Posielam Ti boztek.
Majko, synacik, velmi nam chybas a stale budes, najma Tvojim dcerkam Miske a Veronike, tak skoro si od nas odisiel, ale verime, ze sa raz stretneme tam hore v nebicku pri nasom Panovi a budeme sa spolu tesit. Lubime ta. S laskou mamka a ocko.

Pridať nový komentár

Pomoc