Zdeno Kvaska

Odkazy

Ahoj ocko, stále mi chýbaš ubehlo už 25.rokov.Rozmýšľam nad tým, aké by bolo všetko iné v mojom živote keby si bol pri mne. keď si spomeniem na tú nekonečnú noc,plnú strachu o Tvoj život. A Ty si nakoniec ten boj prehral. Chýbaš mi. Ľúbim Ťa
Všetko najlepšie k narodeninám ocko, dnes by si mal už 67. rokov. A ty si sa dožil, iba 41.rokov. Je to taká dlhá doba, ale nedá sa na to zabudnúť, ešte vždy mi chýbaš, tak ako keď som mala 16.rokov a Ty si tak náhle odišiel. Ľúbim Ťa.
Ahoj ocko, dnes som nemohla prísť k Tebe na hrob zapáliť Ti sviečku, ale určite vieš, že som bola pri Tebe v pondelok. Teraz som Ti zapálila sviečku doma, pri našej spoločnej fotke z detstva, kde som v tej smiešnej kučeravej čiapke a Ty pri mne čupíš a ja Ti dávam štípanu pusu. Veľmi mi chýbaš aj po toľkých rokoch.Priala by som si, aby si bol pri mne, ale viem že to nejde, ale máš pri sebe Kamilku tak mi dávaj na ňu pozor. Vždy ťa chcela spoznať, ale už si tu nebol, musela som jej rozprávať, aký si bol, a bola smutná, že už nemá starkého, dúfam že ste spolu šťastný, tak ako som bola šťastná ja s Tebou, prežila som nádherné detstvo vďaka Tebe.
Všetko najlepšie k meninám ocko, strašne mi chýbaš aj po toľkých rokoch, dávaj mi tam hore pozor na Našu Kamilenku. Aby nebola nikdy sama. A ďakujem Ti za to, že ma stále aj z hora chrániš pred všetkým zlým. Starký mi dal fotky kde sme spolu.
Ahoj oci tam hore:) Dalsi rok, och:( Ani neverim, ze je to uz skoro 24:( Aj dnes si pamatam ten den a boli to aj dnes. Odpocivaj mi tam hore v pokoji a davaj pozor na Kamilku. Lubim Ta.
Ahoj ocko.Ani dlllhy cas nezahojil bolest v srdci, len som sa naucila zit s tym, ze tu nie si. Dufam,ze tam kde si,je dobre a davas pozor na svoju vnucku,ktorej si sa nedozil. Teraz ste dufam spolu,tak si jej uzi teraz. Lubim ta.Davaj mi pozor na Kamilku.
Ahpj ocko. odišiel si tak náhle, že doteraz sa neviem z toho spamatať. A za tebou odišla tak ako Ty aj Kamilka. Uz som ti to odpustila, ale nechal si ma tu samu.Lubim Ťa ocko, a vždy si bol pre mňa všetkým. Tvoje milovane chlapčisko.

Pridať nový komentár

Pomoc